Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ajan uygulama
Ana sayfa

FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

Çin FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED Sertifikalar
Çin FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED Sertifikalar
Verimli hizmet için çok teşekkür ederiz. Çok daha fazla iş yapabildiğimiz için minnettarım!

—— Jake

İyi bir iletişim ve işbirliği içinde olabileceğimiz için çok mutluyum!

—— David

Ben sohbet şimdi

FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Yıllık satış : 200million-600million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 90% - 100%
Fortune Best Corp., Ltd 2001 yılında, 5-28 yıllık çelik uluslararası ticaret deneyimi olan kıdemli profesyonellere sahip müşterilerimize profesyonel hizmet sunmak için, her türlü demir ve çelik ithalat ve ihracatında uzmanlaşmıştır. malzeme ve ekipmanlar.

50'den fazla lage ve orta ölçekli çelik üreticisi ve Çin'deki birçok küçük ölçekli çelik üreticisiyle konsolide güçlü bir ilişki kurması ve dünyadaki pek çok büyük ve orta ölçekli işletme ile geniş çapta işbirliği ile Kore, Japonya ve Güneydoğu'yu kapsayan pazarların tadını çıkarıyoruz. Asya, Vietnam, ABD, Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika, Türkiye, Afrika ve diğer bölgeler vb.

Çin çelik ürünlerini en uygun fabrikalardan, rekabetçi fiyatla, iyi kalitede ve en iyi hizmetle satın almanıza yardımcı olabiliriz.
Demir cevheri, çelik hurdası, pik demir, kütük / slab ile çelik ürün ve ekipmanlarınızı Çin ve diğer ülkelere tanıtmanıza yardımcı olabiliriz.
Ayrıca Çin'den başka ülkelerden de uygun fiyata yüksek kaliteli çelik malzeme ve ürünler tedarik edebiliriz.

Ayrıca her türlü Demir ve Çelik, Al Alaşımlı Külçe (ADC12), Demir ve Demir Dışı hurda için de İthalat ve İhracat konusunda uzmanım. Demirdışı hurda durumunda, folyo endüstrisinde, özellikle gıda endüstrisinde, yoğurtta vb.


Biz çinliyiz:

Çeyrek dönemimiz Çin anakarasının merkezinde kuruluyor, tüm iyi Çinli fabrikaların nasıl yönetileceğini iyi biliyoruz. WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baosteel, Maanshan, Baotou, Shagang, Tisco, Nanjing, Xinyu, Hanye, Lianyuan, Xiangtan, Jiuquan, Jinan gibi birçok büyük ve orta ölçekli üreticiyle iyi ilişkiler kurduk. , Laiwu, Panzhihua, Beitai, Liuzhou, Kunming, Nanchang (Changli), Xingtai, Shaoguan, Pingxiang, Zhujiang, Ningbo Çelik, CPIT (Daye, Xingcheng ve Shijiazhuang) vb. bağlantı ve / veya başarılı işbirliği.

Çin çelik tek ajan aranıyor!

Biz Kimiz:
Biz Fortune Best Corp., Ltd .:
---- 2001 yılında kurulan lider bir Çinli çelik şirketidir.
---- Çin'de 26 yılı aşkın çelik uluslararası deneyime sahip kıdemli uzmanlara sahip.
---- Çoğu Çinli çelik üreticisiyle yakın bağlantılarla.
---- Her türlü demir ve çeliğin yanı sıra hammaddelerin ithalatı ve ihracatında uzmanlaşmış en uygun Çinli çelik üreticilerinden en rekabetçi fiyatı sağlamak.
---- Müşterilere profesyonel hizmet sunmak.
---- 2015 yılında ihracat miktarımız 700.000.00MT'nin üzerindedir.
---- Yıllık toplam ciromuz 600 milyon USD.
Vietnam, Hindistan, Dubai'de ofis / tek temsilcilikler kurduk ve bizimle birlikte iyi vakit geçiriyoruz.
Şimdi diğer ülkelerdeki tek ajanları arıyoruz.
Bir üst düzey Çinli Çelik Sağlayıcısının bir sonraki temsilcisi olacak mısınız? Lütfen şimdi bizimle iletişime geçin !!Tek ajanımız kim olabilir:
Çelik sektöründe iyi deneyime sahip, ülkedeki çeşitli alıcılarla iyi bağlantılar kurarak yeni müşteriler geliştirmede güçlü olmak.
 
Ajan Sorumluluğu:
Temsilci, fiyatları ve talepleri içeren piyasa bilgilerini toplamalı ve piyasa talebini analiz etmek için düzenli olarak Fortune Best'e rapor vermeli, yeni müşteri geliştirmeli ve bize yeni iş getirmelidir.

Ajan koruma politikası:
Temsilci tarafından getirilen herhangi bir müşteri makul süre içerisinde bu temsilci aracılığıyla kanalize edilecektir. Ülkenizdeki / bölgenizdeki tek ajan olarak seçilmeniz durumunda, bölgenizle ilgili tüm siparişler marjı sizinle paylaşacaktır.

Ajan Kar:
Temsilci, Fortune Best'in müşterilerinden ödeme aldıktan sonraki 7 gün içinde ödenecek toplam saf marjın% 30'unun (saf marj, toplam marjın mali masraflardan düşülmesi anlamına gelir) keyfine varacak.

Bizimle iletişime geçin:
Ekleme: Birimler 9-16, 47 / F., Dünya Ticaret Kulesi, No. 686, Jiefang Avenue, Wuhan, Çin
Tel: + 86-27-8544 8800 Faks: + 86-27-8544 8789 Mobil: + 86-1380 7179 585
E-posta: rebecca@fortune-best.com

steel@fortune-best.com

Web sitesi: www.fortune-best.com

İletişim bilgileri
FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

İlgili kişi: Mr. Olen Yu

Tel: 86-27-8544 8800

Faks: 86-27-8544-8789

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)